Kontakta oss på Optilon

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi er så snart det är möjligt.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Ledning

Richard Barkevall

CEO

+46 8 655 32 32

+46 709 379 280

richard.barkevall@optilon.se

Jens Stenquist

VP Sales & Marketing

+46 709 379 285

jens.stenquist@optilon.se

Anna Holmberg

VP Services

+46 733 738 813

anna.holmberg@optilon.se

Hanna Hallén

CFO

+46 733 73 88 11

hanna.hallen@optilon.se

Fredrik Jersby

CIO

+46 709 379 291

fredrik.jersby@optilon.se

Christina Lindgren

Service Manager

+46 709 379 292

christina.lindgren@optilon.se

Filip Levenby

Service Manager

+46 72 736 86 01

filip.levenby@optilon.se

Filip Hansson

Service Manager

+46709379283

filip.hansson@optilon.se

Sonja Saloranta

Service Manager

+358400367503

sonja.saloranta@optilon.fi

Dela