Kontakta oss på Optilon

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi er så snart det är möjligt.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Ledning

Richard Barkevall

VD

+46 8 655 32 32

+46 709 379 280

richard.barkevall@optilon.se

Jens Stenquist

Försäljningschef

+46 709 379 285

jens.stenquist@optilon.se

Anna Holmberg

Servicechef, konsultansvarig serviceoptimering

+46 733 738 813

anna.holmberg@optilon.se

Christina Lindgren

Konsultansvarig Supply Chain Planning

+46 709 379 292

christina.lindgren@optilon.se
Emma Tranarp Mann

Emma Tranarp Mann

Konsultansvarig Supply Chain Design

+46 73 373 88 15

emma.tranarp.mann@optilon.se.

Fredrik Jersby

IT-Chef

+46 709 379 291

fredrik.jersby@optilon.se

Dela